Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj
powrót do listy

AKTUALNOŚCI

Nowoczesny reduktor przeznaczony do sekwencyjnych układów wtrysku LPG. Dedykowany do nowoczesnych silników, w tym do aut z wysokowydajnymi turbosprężarkami, w szczególności do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Przemyślana budowa zaowocowała polepszeniem parametrów reduktora przy jednoczesnym ograniczeniu gabarytów zewnętrznych. Zmniejszone wymiary zewnętrzne pozwalają na uproszczenie montażu i lepsze rozlokowanie elementów instalacji w samochodzie.

Kompaktowa budowa pozwala na optymalizację wymiany ciepła w reduktorze, co przekłada się na polepszenie właściwości termo­dynamicznych urządzenia. Szybkie nagrzewanie się reduktora oraz zwiększona wymiana ciepła, powodują mniejsze wahania tempe­ratury gazu na wyjściu reduktora.

NOWOŚCI:

Ogrzewanie fazy ciekłej
Ogrzewanie fazy ciekłej gazu, pozwala na efektywniejsze przekazywanie energii do medium gazowego, co pozwala na powiększenie przekrojów przepływów, a to wpływa na zwiększenie wydajności i mocy reduktora.

Zasobnik gazu
Układ reduktora posiada zasobnik gazu ciekłego pozwalający na wyeliminowanie gwałtownych zmian ciśnie­nia gazu na wyjściu reduktora przy szybkich zmianach obciążeniu silnika.

Zmodyfikowany zawór sterujący
Nowa konstrukcja zaworu sterującego pozwala na szybkie i bardziej precyzyjne dawkowanie ilości gazu ciekłego, eliminując efekt narostów ciśnienia gazu w trybie CUT-OFF.

Dołączone zdjęcia: