Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj

STEROWNIKI NEVO RL

Sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu LPG/CNG w fazie lotnej zaprojektowany do zastosowania w samochodach posiadających zaawansowane systemy diagnozy układu zasilania benzyną (OBD2, EOBD) - z katalizatorem i sondami lambda. Zachowuje normy emisji spalin (również EURO5).

Wszystkie sterowniki z rodziny NEVO dostępne są na zamówienie z emulatorami indukcyjnymi (wersja RL) - standardowo sterowniki posiadają emulatory rezystancyjne. Emulator indukcyjny zapewnia prawidłową emulację wtryskiwaczy benzynowych przy pracy na gazie. Nie pojawia się lampka Check Engine na desce rozdzielczej, a auto nie pracuje w trybie awaryjnym. Taki emulator zapewnia bardzo realistyczne sygnały i przepływ prądu na wtryskiwaczach benzynowych, co zapewnia, że sterownik benzynowy nie wykrywa błędów w działaniu systemu (podczas pracy na gazie). Stosując taki emulator mamy pewność, że wtryskiwacz benzynowy na pewno nie pracuje podczas pracy na gazie, a komputer benzynowy nie wykrywa błędów.

Dotyczy to takich aut jak Renault Velsatis, czy niektóre modele Volvo, Jaguar.

powrót do listy