Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj

CZUJNIK CCT6-D (NEVO) I CZUJNIK CCT6 (DIEGO)

Z wielką przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawił nowy czujnik ciśnienia CCT 6 w wersji do Diego G3 oraz i czujnik ciśnienia CCT6-D dla systemów ze sterownikiem Nevo.

Dla łatwego rozróżnienia czujników zostały wprowadzone dwa kolory. I tak czujnik NEVO CCT6-D (NEVO) występuje w kolorze czarnym, natomiast czujnik CCT 6 (DIEGO G3) w kolorze szarym.

Czujnik ciśnienia CCT6 do Diego G3 (szara obudowa), zastępuje swoich poprzedników czyli czujnik PS CC2, PS CCT3, PS CCT4 oraz PS CCT5. Jedynie czujnik PS CC1 pozostaje w dotychczasowym wydaniu.

Czujnik ciśnienia CCT6-D Nevo zastęuje czujnki PS CCT4-D oraz PS CCT5-D.

Nowe czujniki zostały wyposażone w złącze 5-cio pinowe, w związku z tym w czujniku ciśnienia PS CCT6 do Diego G3 nie ma już dodatkowego przewodu do odczytu temperatury.

Zwracamy uwagę na potrzebę zakupu wraz z czujnikiem ciśnienia również wiązki, która umożliwi montażystom podłączenie zakupionego czujnika do wiązki Nevo lub Diego G3  (Nowy czujnik PS CCT6 posiada 5 pinowe złącze).

Szczegółowe informacje o nowym czujniku znajdziecie Państwo w załączonych plikach.

Dołączone zdjęcia:

powrót do listy