W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu

Kalkulator LPG pokaże Ci ile możesz zaoszczędzić.

Zasilanie autogazem to nie tylko ekologia, ale też ekonomia. Nasz kalkulator LPG pomoże Ci oszacować po jakim czasie instalacja się zwróci, niezależnie od tego czy posiadasz silnik z wtryskiem pośrednim, czy bezpośrednim.
Wprowadź dane o swoim samochodzie i już teraz sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

Pamiętaj że kalkulator LPG jest narzędziem poglądowym. O dokładną wycenę spytaj się doradcy technicznego, lub w najbliższym warsztacie.

Wybierz polecane warsztaty, które zapewnią Ci odpowiedni poziom usług.

AUTORYZOWANY WARSZTAT – montaż LPG do silników z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim.

Warsztaty charakteryzujące się bardzo wysoką kulturą techniczną, która pozwala im na montaż instalacji LPG zarówno do silników posiadających wtrysk pośredni, jak i wtrysk bezpośredni.

Warsztaty oznaczone granatową ikoną AUTORYZOWANY WARSZTAT korzystają z pełni możliwości najnowszej platformy montażu instalacji LPG.

DIRECT – montaż LPG do silników z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim

Warsztaty charakteryzujące się bardzo wysoką kulturą techniczną, która pozwala im na montaż instalacji LPG zarówno do silników posiadających wtrysk pośredni, jak i wtrysk bezpośredni.

Warsztaty oznaczone zieloną ikoną DIRECT korzystają z pełni możliwości najnowszej platformy montażu instalacji LPG.

POŚREDNI – montaż LPG do silników z wtryskiem pośrednim

Warsztaty charakteryzujące się kulturą techniczną, która pozwala im na montaż instalacji LPG do silników posiadających wtrysk pośredni.

Warsztaty oznaczone żółtą ikoną korzystają z możliwości najnowszej platformy montażu instalacji LPG w zakresie wtrysku pośredniego.

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET); z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi.

TytułKategoriaAdresOpisWojewództwo

Jak możemy Ci pomóc?

Ludzie