W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
SKY is the limit

ISO

O NAS

W celu uzyskania odpowiedniego stopnia wiarygodności u naszych Klientów oraz skutecznego zarządzania jakością, w kwietniu 2002 roku został wdrożony udokumentowany system zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami norm międzynarodowych ISO serii 9000.

W 2003 roku po przeprowadzeniu auditu przez jednostkę certyfikującą TÜV Management Service  GmbH, KME Sp. z o.o., uzyskała certyfikat systemu jakości w zakresie „Projektowanie, produkcja i sprzedaż urządzeń elektronicznych, wiązek kablowych i urządzeń mechanicznych w szczególności do samochodowych systemów sterowania zasilania gazem” potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 9001,

W 2017 roku dostosowaliśmy obowiązujący System Zarządzania Jakością do wymagań nowej normy ISO 9001:2015 r.

Dążąc do ciągłego spełnienia oczekiwań i potrzeb naszych Klientów systematycznie dbamy o rozwój i utrzymanie kompetencji personelu, oraz inwestujemy w  infrastrukturę techniczną spółki i rozwój procesów technologicznych, dzięki czemu osiągamy wysokie standardy jakościowe, techniczne i organizacyjne.

Innowacyjność i jakość oferowanych wyrobów, dostosowywanie oferty do oczekiwań klientów i ich specyficznych wymagań oraz wysokie standardy obsługi klientów to atuty naszej firmy.