W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  O linii NEVO-SKY JET
o_JET

O linii NEVO-SKY JET

Przedstawiamy Wam linie produktów KNE NEVO-SKY JET, kompleksowe rozwiązanie dla silników z wtryskiem pośrednim do 8 cylindrów.

Możliwości linii NEVO-SKY JET

LINIA NEVO-SKY JET dedykowana jest do jednostek napędowych, które wyposażone są w pośredni wtrysk paliwa. Oparta jest na nowej platformie SKY dedykowanej do nowoczesnych jednostek napędowych. Sterowniki z linii JET obsługuje do 8 cyi. Oznacza to duże ułatwienie dla zakładów montujących, które będą mogły korzystać z jednego oprogramowania opartego na platformie SKY do wszystkich sterowników, które oferuje rodzina NEVO-SKY, zaliczamy do niej również sterowniki DIRECT.

AUTO-SETUP

NEVO-SKY auto-setup

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcję AUTO-SETUP, która w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

  1. Uruchomienie programu
  2. Wybranie automatycznego strojenia
  3. Wypełnienie danych o samochodzie i uruchomienie AUTO-SETUP’u na postoju
  4. Test drogowy, celem weryfikacji ustawień przy obciążeniu
  5. Zebranie map na benzynie i gazie oraz automatyczne ustawienie modelu w celu precyzyjnego doregulowania instalacji autogaz

SYSTEM EKSPERCKI SKY

NEVO-SKY SYTEM EKSPERCKI

Rodzina NEVO-SKY, do której należy linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY, które zostało wyposażone w zaawansowa­ny SYSTEM EKSPERCKI SKY służący do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego.
System ten generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania.
Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnaliza­cji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki.
Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzaną bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut.

WERSJA RL sterownika NEVO-SKY JET

NEVO-SKY RL

Niektóre auta (np. Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. Jest to najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można ją użyć w każdym aucie. Wersja RL dostępna na zamówienie.