W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt

Elektronik w dziale Badań i Rozwoju (R&D)

Dołącz do naszego zespołu

KME Sp. z o.o. projektant i producent urządzeń elektronicznych i mechanicznych, przeznaczonych w szczególności do motoryzacji , poszukuje do pracy w Dziale Badań i Rozwoju osoby na stanowisko Konstruktor Elektronik.

Miejsce pracy: KME, ul. Aleksandra 24/26 (okolice ul. Starorudzkiej),  Łódź

miejsce w strukturze organizacyjnej: Dział Badań i Rozwoju (R&D)

Jakie będą Twoje zadania:

  • Projektowanie, testowanie, rozwój elektronicznych urządzeń i systemów automotive.

Wspólnie będziemy zajmować się (w zależności od umiejętności i potrzeb):

  • Analizą pracy podzespołów w samochodach
  • Projektowaniem oraz budową prototypów i urządzeń elektronicznych
  • Testowaniem i analizą urządzeń celem rozwijania urządzeń firmy KME
  • Tworzeniem schematów i obwodów drukowanych
  • Uruchamianiem stworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (elektronika i kierunki pokrewne) oraz studenci ostatnich lat
  • Zdolności manualne (lutowanie, montaż elektroniki) i obsługa aparatury pomiarowej (mierniki, oscyloskop)
  • Umiejętność projektowania oraz tworzenia schematów i obwodów drukowanych (Altium Designer)
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • Kreatywność i analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielne opracowywanie rozwiązań
  • Motywacja do rozwoju zawodowego oraz chęć poszerzania wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie zagadnień technicznych

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej
  • Doświadczenie w amatorskiej budowie i projektowaniu urządzeń elektronicznych

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 1 zmianowym, na pełnym etacie w godz. 8-16.00 od pon. do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, poziomu umiejętności, zaangażowania.
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Dofinansowanie do obiadów w siedzibie firmy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji, będącej na rynku od 25 lat
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • Ścieżka kariery zawodowej
  • Zaangażowanie we wszystkie fazy rozwoju nowego produktu, w tym koncepcję, architekturę, dokumentację, projekt, prototyp, testy, wprowadzenie do produkcji i wsparcie serwisowe

CV prosimy przesyłać na adres rszmajda@kme.eu, z dopiskiem:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KME sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.