W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 +48 (42) 611 82 52 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt

Elektronik z pasją

Dołącz do naszego zespołu

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, testowanie, rozwój elektronicznych urządzeń i systemów autogazu.

Wspólnie będziemy zajmować się (w nawiasie podajemy orientacyjny czas jaki będziesz poświęcał na powierzone zadania):

  • Projektowaniem oraz budową prototypów i urządzeń elektronicznych (40%)
  • Testowaniem i analizą urządzeń celem rozwijania urządzeń firmy KME (25%)
  • Tworzeniem schematów i obwodów drukowanych (20%)
  • Uruchamianiem stworzonych rozwiązań (10%)
  • Tworzeniem oprogramowania na mikrokontrolery – C/C++ (5%)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (elektronika, informatyka i kierunki pokrewne)
  • Kreatywność i analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielne opracowywanie rozwiązań
  • Zdolności manualne (lutowanie, montaż elektroniki) i obsługa aparatury pomiarowej (mierniki, oscyloskop)
  • Motywacja do rozwoju zawodowego oraz chęć poszerzania wiedzy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie zagadnień technicznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Znajomość programowania na PC (C/C++, Delphi)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełnym etacie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (zależne od poziomu umiejętności, odpowiedzialności i zaangażowania),
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karnet sportowy
  • Dofinansowanie do obiadów w siedzibie firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość kontaktów z klientami zagranicznymi oraz wyjazdów

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Iwestycja

CV prosimy przesyłać na adres praca@kme.eu, z dopiskiem:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KME sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”