W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Auto-Gaz Malicki | LPG Majster Sezon 4
Auto-Gaz Malicki

Auto-Gaz Malicki | LPG Majster Sezon 4

Auto-Gaz Malicki to najbardziej wysunięty na południowy zachód Autoryzowany warsztat KME w Polsce.

Nie daleko Zgorzelca a dokładniej w Żarkach Średnich Radosław Malicki zakłada instalacje LPG od 15 lat, choć instalacjami LPG zajmuje się od 20 lat i zaczął od pracy u Naszych sąsiadów.
Z racji lokalizacji warsztatu, Radek ma do czynienia głównie z niemiecką motoryzacją. Przeważają tam samochodu 10-12 letnie o mocach od 100KM w górę.

Jeśli jesteście z okolic Zgorzelca, To zapraszamy do Radosława na montaż instalacji. Auto-Gaz Malicki to nasz Autoryzowany Warsztat. Ten i wiele innych w całej Polsce możecie znaleźć na naszej mapie Warsztatów Partnerskich
ZNAJDŹ WARSZTAT w Swojej okolicy

Wszystkie warsztaty dostarczają najwyższej jakości komponenty do montażu autogazu, dzięki temu zyskali sympatię i szacunek klientów. Oni natomiast wiedzą, że oryginalna, markowa najlepsza w swojej klasie instalacja gazowa, zostanie zamontowana precyzyjnie przez zdolnego i doświadczonego Montażystę.

Auto-Gaz Malicki

Adres:
Żarki Średnie, Zgorzelec 121
59-930 Pieńsk

Telefon:
609 706 388