W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Biesiada gazowników cz1 | LPG Majster S03E05
Biesiada gazowników

Biesiada gazowników cz1 | LPG Majster S03E05

Biesiada Gazowników 2022 to impreza integracyjna dla Autoryzowanych Warsztatów KME, na której mogliśmy zacieśnić więzi porozumienia z warsztatami i wymienić się doświadczeniami by lepiej współpracować w nowym roku.

Biesiada Gazowników odbyła się w Hotelu Borowiecki, ale nie tylko tam czekały na gości wrażenia. O całej imprezie opowie LPG Majster, gdzie pokażemy wam atrakcje w których mogli brać udział nasi goście i jak się bawili. Imprezę tą podzieliliśmy na 3 odcinki, i w każdej z nich pokażemy wam inny aspekt biesiady.

W dzisiejszym odcinku zobaczycie co działo się na Łódzkim MOTODROMIE. Nie zdradzając szczegółów, było głośno, szybko i z zapiętymi pasami.

Tu znajdziesz pełną playlistę z warsztatami w których już byliśmy – POLECANE WARSZTATY

Zawsze możesz sprawdzić, do którego warsztatu masz najbliżej. Na naszej stronie jest mapka, na której zaznaczone są wszystkie AUTORYZOWANE WARSZTATY. To miejsca charakteryzujące się bardzo wysoką kulturą techniczną, która pozwala im na montaż instalacji LPG. Wykwalifikowana załoga założy instalację zarówno do silników posiadających wtrysk pośredni, jak i wtrysk bezpośredni. Znajdź warsztat w Polsce.