W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  BMW 640i GT | LPG Majster S02E58

BMW 640i GT | LPG Majster S02E58

BMW 640i GT czyli Gran Turismo to, jak sama nazwa wskazuje, samochód, który ma być świetnym kompanem długich podróży. Dzięki instalacji KME mogą być one zdecydowanie tańsze.

BMW 6 GT na różne sposoby każe o sobie myśleć inaczej, niż się spodziewasz. To naprawdę wielki samochód, ponad 5-metrowy, z ponad 3-metrowym rozstawem osi. A jednak podczas jazdy tak, jak nie czuć prędkości, tak samo nie czuć jego wielkości. Bardzo dobrze skręca, ale to też zasługa skrętnej tylnej osi. W ten sposób sprytnie oszukuje fizykę i nie sprawia problemów w mieście.
Jarek w tym egzemplarzu zamontował podwójny sterownik KME NEVO-SKY DIRECT, który zawiaduje całą instalacją gazową.

KME NEVO-SKY DIRECT to nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. To konkretne BMW serii 6 zostało poddane tuningowi i tu też warto zwrócić uwagę, że sterowniki z rodziny DIRECT również doskonale nadają się do podrasowanych samochodów. Można śmiało rozkoszować się jazdą, bez obaw o dokonane wcześniej zmiany parametrów technicznych swojej maszyny. W filmie możecie również zobaczyć wydruk z hamowni, gdzie Jarek tłumaczy jak samochód reaguje przy wysokich obrotach i porównuje prace na benzynie z praca na gazie.

►Adres warsztatu:
• Abart Auto & Gaz Serwis
Wrocław Krzemieniecka 5, 54-613 Wrocław

►Facebook:
• https://www.facebook.com/AbartAutoGazSerwis

►Strona
• www.abart.com.pl

► Kanał KME:
https://YouTube.pl/KME_lpg
►Grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/1703916356578785