W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  CARMAX – Polecany Warsztat | LPG majster S03E82
Firma CARMAX

CARMAX – Polecany Warsztat | LPG majster S03E82

Firma CARMAX specjalizuje się w dziedzinie dostarczania szytych na miarę instalacji gazowych, wykorzystując najbardziej kompleksowe, bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne komponenty.
“Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia naszej działalności. “Naszą firmę tworzą ludzie. CARMAX Autoserwis ma to szczęście, że pracują tutaj Serwisanci ponad 10 lat. Firmę traktują jak swoją, dobrze się w niej czują, zależy im na tym, aby wszystko układało się jak najlepiej. Jesteśmy z tego dumni.”

Warsztat dostarcza najwyższej jakości komponenty do montażu autogazu, dzięki temu zyskali sympatię i szacunek klientów. Wiedzą oni, że oryginalna, markowa najlepsza w swojej klasie instalacja gazowa, zostanie zamontowana precyzyjnie przez zdolnego i doświadczonego Montażystę.

Sieć autoryzowanych warsztatów możesz znaleźć na Naszej stronie: https://kme.eu/kme/narzedzia-kierowcy/znajdz-warsztat-2/

Sieć autoryzowanych warsztatów możesz znaleźć na Naszej stronie
ZNAJDŹ WASZTAT W POLSCE

CARMAX
Strona: https://carmax.com.pl/
Adres: Żwirki i Wigury 14, 64-500 Szamotuły
Tel: +48 605 569 796
E-mail: info@carmax.com.pl