W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Diagnostyka systemów z rodziny NEVO SKY – Testy wtryskiwaczy.
Logo Akademia KME-Reduktory

Diagnostyka systemów z rodziny NEVO SKY – Testy wtryskiwaczy.

W dzisiejszym odcinku omówimy Testy wtryskiwaczy w zakładce „Diagnostyka” w programie KME NEVO-SKY.

Spotkałeś się z sytuacją, że podejrzewasz złą prace wtryskiwacza gazowego do którego trudno się dostać i aby je podmienić musisz rozebrać pół auta?

Sterowniki gazowe firmy KME posiadają wbudowane narzędzie, pozwalające ocenić prace wtryskiwaczy gazowych bez konieczności ich demontaży z auta. Właśnie dzisiaj dowiesz się jak korzystać z zakładki “Testy wtryskiwaczy”

Więcej na temat Testów instalacji w Zakładce “Diagnostyka” w programie KME NEVO-SKY znajdziesz TU.

Więcej na temat procesu strojenia automatycznego, znajdziesz pod TYM linkiem. NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET) z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi.

SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należy linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY. Oprogramowanie to zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY służący do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. Diagnostyka systemów generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, dlatego by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzana bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut. Dzięki temu strojenie automatyczne jest jeszcze prostsze, a testy instalacji błyskawicznie wykazują błędy, które dzięki systemowi diagnostyki można łatwo wychwycić.
Więcej na temat diagnostyki systemów z rodziny NEVO-SKY, znajdziesz pod TYM linkiem

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET) z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi

Niektóre auta (np. Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. Jest to najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można jej użyć w każdym aucie. Wersje RL są dostępne na zamówienie.