W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Dostępność GAZU | LPG Majster S02E57

Dostępność GAZU | LPG Majster S02E57

W tym odcinku dowiecie się jak wygląda dostępność gazu w Polsce i innych krajach Europy. W przeciwieństwie do wyjazdów nad Polskie morze, nie każdy myśli o tym, jak zaplanować podróż za granicę samochodem na gaz. Jakie adaptery będą mu potrzebne i jak gęsto będą umieszczone stacje paliw, gdzie można będzie zatankować LPG. Stąd w tym odcinku głównym tematem jest właśnie dostępność gazu w Polsce jak i poza jej granicami.

Poruszymy również tematy związane z czynnikami istotnymi, które wpływają na realne zużycie paliwa podczas jazdy samochodem załadowanym, ciągnącym przyczepę podczas dalekich podróży. Jeśli zastanawiasz się na co warto zwrócić uwagę, to jest tych rzeczy wystarczająco dużo, by zrobić o tym film!

Rozważymy też wiele innych kwestii towarzyszących podróżowaniu w praktyce. Będą to z pewnością takie kwestie jak: Jaki wpływ ma rodzaj napędu, jakie problemy możemy napotkać, podczas wyjazdów wakacyjnych za granicę? Jakie adaptery będą wam potrzebne podczas wyjazdu za granicę?

TU znajdziesz link do artykułu na naszej stronie o tematyce dostępności gazu w Polsce i krajach ościennych

Linki KNRA

•http://knra.pl/

MY LPG

•https://www.mylpg.eu/pl/

PRZYCZEPY NIEWIADÓW | Producent przyczep

Port Jachtowy Jeziorsko

Grupa na FB