W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Ford Edge EcoBoost AWD | LPG Majster Sezon 4
Ford Edge

Ford Edge EcoBoost AWD | LPG Majster Sezon 4

Ford Edge z 2017 roku z kompletną instalacją KME!

Produkowany od roku 2007 duży crossover SUV (segment I), którego pierwsza generacja (lata 2007-2015) nie była dostępna w Europie – była przeznaczona głównie na rynek amerykański. Dopiero za przyczyną strategii „One Ford”, druga generacja Edge’a, która debiutowała w roku 2015, stała się samochodem globalnym. W ofercie europejskiej model jest pozycjonowany powyżej kompaktowego modelu Kuga, będąc oferowany jako flagowy SUV marki.

Ford Edge sprowadzony ze stanów więc 2,7 Turbo Eco boost i Wtrysk bezpośredni. Amerykańska wersja wyposażenia i inteligentny system napędu na wszystkie cztery koła. 6cio cylindrowy widlasty silnik generujący moc 319KM i aż 475 nm. Nasz system KME Direct model 2 traktuje taki silnik w systemie Master-Slave i o tym dzisiaj porozmawiamy.

Na kompletną instalację gazową KME składa się wyżej wymieniony już sterownik KME NEVO-SKY Direct model 2. Zbiornik umieszczony w miejscu na koło zapasowe o pojemności 38l. Najważniejszym dla kierowcy elementem instalacji jest panel kierowcy DG7, który w momencie gdy uruchamiamy silnik, pokazuje stopień rozgrzania reduktora by pod koniec tej pracy rozświetlić się pełnią barw sygnalizując pełny zbiornik i przełączenie na gaz.

ZNAJDŹ WARSZTAT W SWOJEJ OKOLICY

Pozostań z nami w kontakcie

Do jakiej listy chcesz się zapisać?