W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Jeep Grand Cherokee na LPG to idealna bestia na kołkach
Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee na LPG to idealna bestia na kołkach

Jeep Grand Cherokee na LPG, do tego sprowadzony ze stanów? Pewnie! Luksusowy duży SUV obdarzony właściwościami terenowymi, produkowany od 1993 roku. Jeden z najsłynniejszych modeli marki Jeep.

Jeep Grand Cherokee wygląda tak rasowo, jak tylko się dało. Jeep to legenda. W trakcie ostatnich 70. lat wiele się jednak zmieniło i pierwotnie hardkorowe terenówki znacznie się ucywilizowały. Dodatkowo właściciele zrozumieli że można spokojnie zacząć oszczędzać na jeździe i dzięki instalacji LPG to jest prostsze niż myślisz.

Sercem kompletnej instalacji LPG do tego Jeepa jest sterownik KME NEVO-SKY JET OBD. Toroidalny wewnętrzny zbiornik gazu umieszczony w miejscu koła zapasowego w bagażniku, pozwala na przechowywanie gazu LPG w samochodzie, minimalizując tym samym utratę miejsca.

Reduktor Twin ogrzewa gaz aby nastąpiła przemiana stanu skupienia z płynnego w stan lotny, oraz ustabilizowało się ciśnienie do wartości, które będą optymalne dla silnika.

Zadbaj o swój pojazd, a on odwdzięczy Ci się dbając o twój portfel dzięki instalacji LPG!

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.