W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Lexus IS 200 | LPG Majster S02E67
Lexus IS 200

Lexus IS 200 | LPG Majster S02E67

“Inteligentny Sportowiec” to właśnie oznacza skrót w nazwie LEXUS IS i faktycznie samochód ten prowadzi się wzorowo ale nie stracił na komforcie jazdy! Wystarczy trochę pojeździć LEXUSEM aby zrozumieć dlaczego ma On tylu fanów.

Maciej Palczewski kierowca rallycrossowego Subaru pewnego dnia spotkał takich właśnie fanów i poprosił o przewiezienie Go po torze. Chociaż rozważał wcześniej zakup Mini Coopera to natychmiast porzucił ten plan. Skupił się na poszukiwaniu LEXUSA IS w jak najlepszym stanie.
Wreszcie udało się kupić egzemplarz w dobrym stanie choć nie idealny.

Maciej sam zadbał o stronę estetyczną i mechaniczną swojego nowego klasyka. Lexus IS odwdzięcza mu się bezawaryjną jazdą, a montaż kompletnej instalacji LPG zlecił warsztatowi firmowemu KME. Zastosowaliśmy tutaj sterownik JET OBD 6cyl., reduktor Silver S6 i wtryskiwacze Fenix, dzięki czemu koszty eksploatacji zmalały prawie o połowę!

Linia sterowników NEVO-SKY JET obsługuje do 8 cyl. Oznacza to duże ułatwienie dla zakładów montujących, które będą mogły korzystać z jednego oprogramowania opartego na platformie SKY do wszystkich sterowników, które oferuje rodzina NEVO-SKY, zaliczamy do niej również
sterowniki DIRECT.