W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  LPG MAJSTER S02E12 – Opel Astra 1.2T – Przejazd na Torze Łódź

LPG MAJSTER S02E12 – Opel Astra 1.2T – Przejazd na Torze Łódź

Opel Astra od samego początku produkcji w latach dziewięćdziesiątych był jednym z najczęściej przerabianych na gaz samochodów.

Sam posiadałem Astrę Classic pierwszej generacji z instalacją KME BINGO. Nie była demonem prędkości, ale jeździła niezawodnie i ekonomicznie. Przez ponad 25 lat. Silniki benzynowe zmieniły się bardzo, ale jedna rzecz pozostała tak jak dawniej. Właściciele Opli Astra niezmiennie chcą jeździć tanio!

Firma KME podążając za najnowszym trendami motoryzacyjnymi posiada uniwersalny system LPG do samochodów z wtryskiem bezpośrednim o nazwie NEVO-SKY DIRECT 2. System może z powodzeniem współpracować z każdą wersją silników współcześnie stosowanych w Oplach Astra.

Korzystając z zimowych warunków wybrałem się Astrą na Tor Łódź, gdzie spotkałem serdecznego kolegę Mariusza Miękosia (Mistrza Polski w wyścigach samochodowych) trenującego Toyotą Yaris GR, który nieoczekiwanie uświetnił swoją jazdą mój film o Astrze na gaz.