W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Motorsport factory in Gazmot 3 | LPG MAJSTER S02E49
Gazmot motorsport factory

Motorsport factory in Gazmot 3 | LPG MAJSTER S02E49

KME to producent kompletnych systemów LPG do zasilania samochodów autogazem. Firmę tworzą ludzie, których mogliście poznać w poprzednich filmach.

Dziś przedstawiamy Wam GAZMOT MOTORSPORT, zespół rajdowy, wraz z którym wspólnie postanowiliśmy stanąć do rywalizacji w Rajdowych Mistrzostwach Polski. O przebiegu rywalizacji z pewnością będziemy informować was na bieżąco.

Dzisiaj dowiecie się jak z perspektywy kierowcy wyglądała 77 Edycja Rajdu Polski. To rajd samochodowy, który odbył się w dniach od 18 do 20 czerwca 2021 roku w Mikołajkach. Była to druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w roku 2021 i zarazem pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Europy w roku 2021.

Podczas przejazdu na drugim OSie, w zespole Gazmot, doszło do poważnego uszkodzenia samochodu załogi Suder | Kowalik. W pewnym momencie obluzowała się skrzynia biegów i w rezultacie wstrząsów pękł dzwon skrzyni biegów. Uszkodzeniu uległ również zacisk od sprzęgła i wał napędowy. W dzisiejszym odcinku razem z Markiem Suderem dokonamy dokładnych oględzin uszkodzeń.