W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Nowości w branży LPG | LPG Majster S03E01

Nowości w branży LPG | LPG Majster S03E01

Nowości w branży LPG to przede wszystkim zmiany.

Trzeci sezon rozpoczynamy zapowiedzią nadchodzących serii i tematów, w których obrębie będziemy się poruszać w tym roku.

Branża LPG w Polsce ma się dobrze. Wbrew przedziwnym tematom artykułów nastawionych na wysoki współczynnik klikalności i statystyki, sytuacja gazu w Polsce jest bardzo stabilna.

Głównymi tematami na kanale KME będą w tym roku Polecane Warsztaty. Dzięki tej serii będziecie wiedzieć, z jakimi warsztatami ściśle współpracujemy i do jakich warsztatów warto zgłosić się, by założyć w swoim samochodzie kompletną instalację KME. W trakcie trwania roku zaprezentujemy wam również kilka nietuzinkowych samochodów rajdowych wraz z załogami, które mogliście zobaczyć na łamach relacji z rajdów.

Poruszymy również kilka nowości w branży LPG związanymi z przepisami. Zaczynając od regulaminu R-115 którego temat poruszymy w następnym odcinku. Tam szerzej omówimy formalności związane z rejestracją. Czym jest instrukcja R-115 i z jakimi dokumentami kierowca po zamontowaniu instalacji LPG będzie musiał udać się do Wydziału Komunikacji. Te, jak i wiele różnych ciekawych tematów poruszymy w 2022 roku, więc zostańcie z nami!