W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Nowości w programie KME NEVO-SKY 5.0.6.0
Logo Akademia KME-Reduktory

Nowości w programie KME NEVO-SKY 5.0.6.0

W dzisiejszym odcinku przedstawiamy nowości w oprogramowaniu KME NEVO-SKY 5.0.6.0! Jeśli jesteś zainteresowany nowinkami technologicznymi związanych z instalacją gazową, ten film jest dla Ciebie.

W najnowszej wersji oprogramowania wprowadziliśmy wiele nowych funkcji i ulepszeń. Teraz możemy obsługiwać nowy sterownik JET OBD MINI, który jest kompaktowy, ale bardzo wydajny dzięki wbudowanemu modułowi OBD.

NEVO-SKY MAX i NEVO-SKY JET EXPERT

Dla użytkowników sterowników NEVO-SKY MAX i JET EXPERT wprowadziliśmy wiele usprawnień. Emulację mapą wartości EMW. Dzięki temu można teraz emulować ciśnienie w silnikach z pośrednim wtryskiem. Teraz możesz skorzystać z gotowych szablonów ustawień emulacji ciśnienia dla popularnych marek samochodów, takich jak: Ford, Jeep, Land Rover, Opel i Volvo.

Dodatkowo, oprogramowanie umożliwia odczyt nowych parametrów z systemu OBD, takich jak obciążenie bezwzględne, temperatura katalizatora, pedał przyspieszenia i zadana wartość AFR. Możemy także odczytywać parametry specyficzne dla producentów, takie jak ciśnienie wysokie, zadane ciśnienie wysokie, ciśnienie niskie i zadane ciśnienie niskie.

NEVO-SKY DIRECT

W wersji 5.0.6.0 udostępniamy także opcję “Inteligentnego zaworu gazowego”, która szczególnie przyda się w przypadku samochodów hybrydowych.

Dla posiadaczy sterowników KME NEVO-SKY DIRECT mamy dobrą wiadomość. Udoskonaliliśmy strategię wyzwalania wtryskiwaczy gazowych DYNAMIC, która teraz nosi nazwę DYNAMIC-X (OBD EXTENDED). Ta technologia pozwala na obsługę większej liczby silników i prostszą kalibrację instalacji gazowej. Również ograniczenie zużycia benzyny i większą elastyczność pracy silnika na gazie.

Wprowadziliśmy również wiele innych nowych funkcji, takich jak automatyczne upuszczanie ciśnienia czy analiza sygnału pompy wysokiego ciśnienia. Kolejnymi elementami są: emulacja ciśnienia zadanego z OBD, możliwość korzystania z cyfrowego sygnału pompy oraz wiele innych.

Nasz film prezentuje wszystkie te nowości w oprogramowaniu KME NEVO-SKY 5.0.6.0. Nie przegap tego, subskrybuj nasz kanał i włącz powiadomienia, aby być na bieżąco z naszymi kolejnymi publikacjami. Aktualizuj oprogramowanie i ciesz się jeszcze lepszą wydajnością instalacji gazowej. Zapraszamy do oglądania! Pełną listę zmian znajdziesz w programie. #AkademiaKME #kme #dynamic

Dodatkowo, więcej materiałów na temat programu KME NEVO-SKY znajdziesz w serii filmów „AKADEMIA KME

Jeśli zastanawiasz się gdzie założyć kompletną instalacje do Swojego samochodu, już spieszymy z podpowiedzą! Na zakończenie na naszej stronie znajdziesz mapę warsztatów partnerskich, znajdź warsztat w swojej okolicy, skontaktuj się z nim i umów na wizytę!