W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  O rodzinie NEVO-SKY
o NEVO-SKY

O rodzinie NEVO-SKY

Przedstawiamy wam Rodzinę KME NEVO-SKY w skład której wchodzą sterowniki do wtrysku bezpośredniego DIRECT, oraz wtrysku pośredniego MAX, SUN i JET.

Uniwersalność

NEVO-SKY uni

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET); z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi.

SYSTEM EKSPERCKI SKY

NEVO-SKY SYTEM EKSPERCKI

Program został wyposażony w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI służący do automatycznego wykrywania niepra­widłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. System ten generuje podpowiedzi/ostrzeżenia. Każdorazo­we wystąpienie ostrzeżenia powoduje również uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Użytkownik otrzymuje pomoc i nadzór nad poprawnością dokonywanych ustawień na każdym etapie pracy z programem.

Wersja RL

NEVO-SKY RL

Niektóre auta (np. Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowe­go. Jest to najbardziej uniwersalna wersja serownika – można ja użyć w każdym aucie.

Auto-Setup

NEVO-SKY auto-setup

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO/NEVO-SKY posiadają funkcję AUTO-SETUP, która w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

NEVO-SKY DIRECT

Nowoczesny system dla silników z BEZPOŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Uniwersalna platforma do obsługi wszystkich silników bezpośredniego wtrysku paliwa z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

NEVO-SKY MAX

Nowoczesny system dla silników z POŚREDNIM wtryskiem benzyny. System dla wymagających klientów, z możliwościami pełnego wykorzystania strategii OBD sterownika benzynowego. Posiada wbudowane emulatory poziomu paliwa EPP oraz emulatory ciśnienia paliwa.

NEVO-SKY JET

NEVO-SKY JET EXPERT
NEVO-SKY JET OBD
NEVO-SKY JET BASIC
NEVO-SKY JET ECO

LINIA JET dedykowana jest do jednostek napędowych, wyposażonych w pośredni wtrysk paliwa. Oparta jest na nowej platformie SKY dedykowanej do nowoczesnych jednostek napędowych. Sterowniki NEVO-SKY JET obsługuje do 8 cyi. Oznacza to duże ułatwienie dla zakładów montujących, które będą mogły korzystać z jednego oprogramowania opartego na platformie SKY do wszystkich sterowników, które oferuje rodzina NEVO-SKY, zaliczamy do niej również sterowniki DIRECT.

NEVO-SKY SUN

Następca rodziny NEVO, wyposażony w zaawansowane mechanizmy platformy SKY. Sterownik dedykowany do silników 3-4 cylindrowych z wtryskiem pośrednim.  Wyposażony w jedno złącze z optymalnie dopasowaną wiązką oraz hermetyczną obudowę, która chroni urządzenie przed ingerencją czynników zewnętrznych.

Obsługiwany oprogramowaniem NEVO-SKY, tym samym co sterownik MAX czy DIRECT.