W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Volkswagen Passat | LPG Majster Sezon 4
Volkswagen Passat

Volkswagen Passat | LPG Majster Sezon 4

Volkswagen Passat wyposażony w kompletną instalację gazową firmy KME

Volkswagen z 2018r o pojemność 1.8 TSI jest to wtrysk dualny o mocy 180 KM. Instalacje zamontowana została KME NEVO-SKY Direct 2.
Zbiornik zamontowany w kole zapasowym o pojemności 82l. Pamiętajcie, że realnie zatankujecie mniej niż 82l, jest to kwestia bezpieczeństwa, nie mniej jednak ten samochód pomieści około 70l
Pełnowymiarowy wlew obok wlewu benzyny, więc nie ma potrzeby wkręcania przelotek podczas tankowania. Dużą dokładność podawania gazu zapewniają wtryskiwacze HAWK. Oczywiście charakterystyczną cechą silników z wtryskiem bezpośrednim jest konieczność podawania niewielkiej dawki benzyny oprócz tej zasadniczej dawki gazu. Praktyczne zużycie podczas jazdy na trasie samochód spala 1,2l benzyny i do tego dochodzi 6-7l gazu przy 180 KM mocy. To w istocie dobry wynik jak na tak duży samochód.

Firma Auto-Gaz Serwis w Lublinie to profesjonalizm poparty ponad 20 letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i montażu instalacji gazowych w samochodach.

Auto-Gaz Serwis Lublin to nasz Autoryzowany Warsztat. Ten i wiele innych w całej Polsce możecie znaleźć na naszej mapie Warsztatów Partnerskich: ► ZNAJDŹ WARSZTAT W SWOJEJ OKOLICY

Jak sam Karol wspomina: “Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. W konsekwencji zdobytej wiedzy i wieloletniej praktyce, zaspokoimy potrzeby i wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. W przypadku pytań czy wątpliwości, udzielimy wszelkich niezbędnych wskazówek.”

Warsztat rekomendowany przez LPG Majstra specjalizujący się w montażu i serwisie uniwersalnych wysokiej jakości samochodowych systemów zasilania gazem LPG KME Nevo Sky Direct współpracujących z wtryskiem bezpośrednim benzyny większości marek samochodów poruszających się po polskich drogach.

AutoGaz Serwis Lublin
https://www.ags.pl/
Email: info@ags.pl
Telefon: 695 184 021.