W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Akademia KME   /  Zakładka Model w sterownikach KME NEVO-SKY (część 2 z 2)
Logo Akademia KME-Reduktory

Zakładka Model w sterownikach KME NEVO-SKY (część 2 z 2)

Zakładka Model w sterownikach KME NEVO-SKY DIRECT (część 1 z 2)

W tym materiale zapoznasz się z zakładką Model dostępnym w zakładce Kalibracja-Model. Skrót klawiszowy [F9].

Zakładka Model umożliwia ręczne dostrajanie systemu gazowego. Model jest to funkcja, która przelicza czasy wtrysku lub dawki benzyny na czasy wtrysku gazu.

Model na wykresie przedstawiany jest w postaci niebieskich punków i łączących ich odcinków. Nad każdym punktem wyświetlany jest odpowiadający mu czas wtrysku gazu.

Poprzednia część zakładki MODEL możesz znaleźć TU

Pierwsza cześć “Konfiguracji Podstawowej” możesz znaleźć TU

Druga część ” Konfiguracji Podstawowej możesz znaleźć TU

Więcej na temat Testów instalacji w Zakładce “Diagnostyka” w programie KME NEVO-SKY z pewnością znajdziesz TU

Natomiast więcej na temat procesu strojenia automatycznego, znajdziesz pod TYM linkiem:

SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należy linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY. Oprogramowanie wyposażyliśmy w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY służący do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. Diagnostyka systemów generuje podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, dlatego by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzana bazę wiedzy, aby pomagać w kalibracji aut. Dzięki temu strojenie automatyczne jest jeszcze prostsze, a testy instalacji błyskawicznie wykazują błędy, które dzięki systemowi diagnostyki można łatwo wychwycić.
Więcej na temat diagnostyki systemów z rodziny NEVO-SKY, znajdziesz pod TYM linkiem

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET) z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi

Niektóre auta ( takie jak Mitsubishi, czy auta na rynek amerykański) wymagają użycia dedykowanej wersji RL sterownika gazowego. Jest to najbardziej uniwersalna wersja sterownika – można jej użyć w każdym aucie. Wersje RL są dostępne na zamówienie.