W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  Informacje ogólne   /  Zakończenie produkcji – Elektronika linii NEVO/NEVO PLUS/NEVO PRO

Zakończenie produkcji – Elektronika linii NEVO/NEVO PLUS/NEVO PRO

Chcielibyśmy poinformować, że po ponad dekadzie zakończyliśmy produkcję znanej i bardzo popularnej elektroniki z linii NEVO tj.: ELEKTRONIKA NEVO 4 CYL oraz ELEKTORNIKI NEVO PLUS 6 i 8 CYL; ELEKTORNIKI NEVO PRO 4/6/8 CYL (elektronika NEVO PLUS oraz NEVO PRO za dostępne do wyczerpania zapasu) W miejsce ELEKTRONIKI NEVO 4 CYL oferujemy Państwu możliwość zakupu elektroniki z nowej rodziny NEVO-SKY: ELEKTORNIKA NEVO-SKY SUN 4 CYL. Oparta została ona o tę samą obudowę i złącze (STEROWNIK NEVO SKY SUN 4 cyl może zastąpić dotychczasowy STEROWNIK NEVO 4 CYL, czyli pasuje do wiązki.

Jednakże obudowa została zmodyfikowana i wyposażona podobnie jak wszystkie sterowniki z rodziny NEVO-SKY w HYDROFOBOWE ODPOWIETRZENIE. Dodatkowym atutem tego sterownika jest jego kompatybilność z najnowszym oprogramowaniem sterującym NEVO-SKY, który jest dedykowany do obsługi sterowników DIRECT i MAX.

Po wyczerpaniu stanów magazynowych ELEKTRONIKI NEVO PLUS oraz NEVO PRO oferujemy Państwu elektronikę NEVO-SKY JET w wersji BASIC, PRO oraz EXPERT – oparte o program sterujący NEVO-SKY, znany i ceniony – stale rozwijany i modyfikowany pod wymagania nowoczesnych benzynowych jednostek sterujących oraz sugestii i doświadczeń osób montujących.