Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj

O FIRMIE

Spółka pod firmą "KME" powstała w roku 2003 i przejęła całość działań PPHU "KME" Marek Kuklis. Firma działa na rynku samochodowych urządzeń elektronicznych od 1992 roku.

Zakres działania KME obejmuje:
- projektowanie urządzeń elektronicznych
- produkcję urządzeń elektronicznych
- produkcję urządzeń mechanicznych (obrabiarki i tokarki CNC)
- produkcję wiązek elektrycznych (automaty firmy Komax)
Działamy w dziedzinach samochodowych instalacjach gazowych oraz diagnostyce samochodowej.
Ponadto KME jest dystrybutorem urządzeń innych producentów.

Głównymi odbiorcami są warsztaty samochodowe zajmujące się montażem instalacji gazowych oraz specjalizujące się w elektronice. Budujemy wizerunek KME jako firmy produkcyjnej i projektowej.
Flagowy produkt w dziedzinie diagnostyki samochodowej "Diagnoskop" zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Motorshow 2001.
W roku 2002 uzyskaliśmy homologację na zgodność z Regulaminem nr 67.01 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ dla naszych przełączników zasilania benzyna/gaz oraz mikroprocesorowego systemu regulacji składu mieszanki gazowo-powietrznej, a w roku 2003 uzyskało Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000

W roku 2004 powstał przełomowy produkt: system sekwencyjnego wtrysku gazu Akme (ze sterownikiem DIEGO), który jest praktycznie pierwszym polskim produktem tego typu, homologowanym i wdrożonym do produkcji.
Firma KME produkuje również reduktory (SILVER, GOLD) do sekwencyjnych systemów wtrysku gazu.