W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Audi Q5 w najbogatszej wersji i na LPG?
Audi Q5

Audi Q5 w najbogatszej wersji i na LPG?

Audi Q5 w najdroższej Prestiżowej wersji wyposażenia. Maciej Zinka z warsztatu Gaz-Elek założył do niego kompletną instalację LPG opartą o KME NEVO-SKY DIRECT dla silników z wtryskiem bezpośrednim.

Język stylistyczny tego Audi fascynuje sportowymi elementami i pewnym siebie wyglądem. Swoją linię Audi Q5 odziedziczył po prototypie Audi Cross Kabriolet Quattro Concept z 2007 roku. Pod względem technicznym od początku powiązany z analogicznymi generacjami modelu A4. Od 2017 roku na rynku dostępna jest druga generacja modelu. Do tej pory Q5 sprzedał się w liczbie ponad 1,1 mln egzemplarzy.

Audi Q5 II zostało zaprezentowane po raz pierwszy pod koniec 2016 roku.

Audi z kompletną instalacją LPG opartą o system KME NEVO-SKY Direct Model 2, Reduktor KME EXTREME który bez problemu radzi sobie z dużą mocą 400 koni

Zadbaj o swój pojazd, a on odwdzięczy Ci się dbając o twój portfel dzięki instalacji LPG!

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.