W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Cadillac Escalade IV – Amerykański klasyk na LPG
Cadillac Escalade

Cadillac Escalade IV – Amerykański klasyk na LPG

Cadillac Escalade IV – Amerykański klasyk na LPG! Dla wielu miłośników motoryzacji marka Cadillac nadal jest symbolem luksusu i komfortu. My dorzucamy do tego ekologiczne i oszczędne rozwiązanie!

Czwarta generacja Escalade’a miała swoją premierę podczas targów motoryzacyjnych New York Auto Show 2013. Przeszła ona ewolucyjny zakres modyfikacji w stosunku do produkowanego przez niemal dekadę poprzednika. Obszernie zmodyfikowali szczególnie pas przedni, a także sylwetkę z wyraźnie zarysowanymi przetłoczeniami.

Cadillac Escalade został wyposażony w mocny silnik V8 6.2l EcoTec3. Tego Cadillac’a Maciej wyposażył w kompletną instalację KME NEVO-SKY Direct w systemie Master-Slave i Reduktor EXTREME, który bez problemu radzą sobie z tą ponad 400 konną jednostką.

Zadbaj o swój pojazd, a on odwdzięczy Ci się dbając o twój portfel dzięki instalacji LPG!

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.