W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Audi S4 – Polecany Warsztat | LPG majster S03E72
Audi S4

Audi S4 – Polecany Warsztat | LPG majster S03E72

Czy Audi S4 z hamulcami od Porsche i ogromną pojedyncza turbiną może być tanie w eksploatacji? Jak najbardziej, w dodatku jeździ na KME!

W dzisiejszym odcinku dowiecie się jak (tak jak właściciel) zaoszczędzić parę groszy montując gaz to swoich tuningowanych czterokołowców. Pacjentem dzisiaj jest z zewnątrz całkiem normalnie wyglądające Audi S4, jednak w środku… To zupełnie inna bajka. Z pewnością dowiecie się o przeróbkach, przyspieszeniu i prędkości maksymalnej która jak się okazuje jest naprawdę wysoka tego samochodu opowie wam Dominik, który zbudował to Audi parę ładnych lat temu.

Dominik gaz założył 4 lata temu i od tamtego czasu jeździ taniej, zwłaszcza ze pokonuje spore trasy. Warto zauważyć iż tym niepozornym aucie znajdują się aż dwie instalacje i nie mówimy tu o systemie Master-Slave. Więcej o tym opowie sam właściciel razem z Maćkiem – Właścicielem Autoryzowanego Warsztatu KME.

GAZ-ELEK to Autoryzowany Warsztat w okolicy Gdańska, a dokładniej w Starogardzie Gdańskim. Właścicielem jest Maciej Zinka razem z Irkiem i zespołem zaufanych mechaników oferuje szeroki zakres usług. Poza profesjonalnym serwisem, i montażem instalacji gazowych, godne uwagi są pozostałe usługi jakimi dysponuje warsztat, a są to na przykład naprawy pojazdów czy kompleksowa diagnostyka wielu znanych marek.

GAZ-ELEK to nasz Autoryzowany Warsztat. Sieć autoryzowanych warsztatów możesz znaleźć na Naszej stronie

ZNAJDŹ WASZTAT W POLSCE

Gaz-Elek
Maciej Zinka

ul. Klonowa 7,
Kokoszkowy
Starogard Gdański

Strona:

http://www.gaz-elek.pl/
tel. 504 271 731
796 444 339