W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  MAK LPG – Polecany Warsztat | LPG majster S03E74
MAK LPG Solutions

MAK LPG – Polecany Warsztat | LPG majster S03E74

Firma MAK LPG Solutions powstała w Legnicy w 2012 roku jako efekt wieloletniego zbierania doświadczeń w branży autogazu oraz tematyce instalacji gazowych LPG dla motoryzacji.

Kwalifikacje i umiejętności w dziedzinie autogazu potwierdzają zdobyciem certyfikatów ukończenia prestiżowych kursów firm KME, LPGTECH, Prins oraz STAG

Mottem warsztatu jest „Stawiamy na jakość, nie na ilość”. Warsztat wykonuje co najwyżej kilka montaży w miesiącu, przez co każdego klienta obsługują z dużą dokładnością. Każdy montaż mechanicy przeprowadzają z zachowaniem najwyższej precyzji i dbałości o Państwa auto. Wszystkie czynności są przemyślane i zaplanowane.
Przed przystąpieniem do prac elementy karoserii, kierownica, fotele i inne są zabezpieczane za pomocą specjalnych mat ochronnych i pokrowców.

Po odbyciu szeregu szkoleń i kursów, jakość pracy warsztatu została doceniona przez wpisanie M.A.K. LPG Solutions na listę warsztatów współpracujących z KME.

Sieć autoryzowanych warsztatów możesz znaleźć na Naszej stronie
ZNAJDŹ WASZTAT W POLSCE

MAK-LPG Solutions
Makowa 1, 59-222 Rzeszotary

E-mail: warsztat@maklpg.pl
tel.: 609 -283-360