W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Auto-Champion – Warsztat Polecany przez KME!

Auto-Champion – Warsztat Polecany przez KME!

Firma AutoChampion została założona w 1996 roku.

Jest to Nasz polecany warsztat Firma specjalizuje się w montażu instalacji gazowych, mechanice samochodowej oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych.

Należy do Ogólnopolskiej Sieci Warsztatów Q-Service, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz wyposażenie warsztatu. Jej profesjonalnie przygotowane warsztaty posiadają zaplecze wsparcia technicznego i promocyjnego, działające według jednolitych standardów obsługowych.

W AutoChampion montaż instalacji gazowej oraz naprawa aut jest możliwa na raty!!

Montaż instalacji gazowej w samochodzie to inwestycja z pewnym zyskiem. Możliwość płatności na raty w wysokości 1% miesięcznie. Legalizacja zbiorników LPG holenderskich, włoskich, polskich.

Autogaz Champion zapewnia fachowy montaż instalacji LPG, proponuje rozwiązania, takie jak wtrysk pośredni do wszystkich marek, a także bezpośredni wtrysk paliwa FSI TFSI z grupy VW, SKODA, SEAT, AUDI, oraz MAZDA, PEUGEOT, CITROEN. Na czas montażu firma zapewnia auto zastępcze. W AutoChampion istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

“Montaż to z pewnością najlepsza inwestycja: Załóż GAZ i zyskaj średnio 2000 zł rocznie. Żaden bank nie zaoferuje Ci takiego zysku. INSTALACJA LPG TO NAJLEPSZA INWESTYCJA Z REKORDOWYM ZYSKIEM. OSZCZĘDZICIE PAŃSTWO 50%!”

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.