W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Ruszamy pełnym gazem w piąty sezon na kanale KME!

Ruszamy pełnym gazem w piąty sezon na kanale KME!

Witamy wszystkich miłośników paliwa gazowego na kanale firmy KME Autogas Systems!

To już piąty sezon z LPG Majstrem na YouTube, chociaż systemy do konwersji samochodów na zasilanie gazem firma KME produkuje od 25 lat! Kiedyś Diagnoskop, a dzisiaj kompletny system zasilania LPG KME do samochodów na wtrysku pośrednim, bezpośrednim i dualnym. Od starszych, klasycznych samochodów, po najnowsze konstrukcje.

Przygotujcie się na dawkę technologicznych ciekawostek i sprawdźcie, jak KME unosi do góry standardy ekologii i efektywności energetycznej! W tym roku z pewnością rzucimy okiem na konkretne przypadki z życia i sprawdźmy, ile można zyskać, stawiając na nasze ekologiczne rozwiązania. Sprawdzaj jak rozwija się #1LPGSystem

Zaufaj warsztatom montującym kompletne zestawy autogazu KME w Polsce i na Świecie! Będziemy zaglądać za kulisy naszego procesu produkcji instalacji LPG. Od prototypu po gotowy produkt – każdy krok jest ważny! Marek Suder kiedyś monter samochodowych systemów gazowych, a dzisiaj mechanik, konstruktor i kierowca rajdowy będzie pokazywał jak buduje klasyczne samochody rajdowe w Gazmot Motorsport!
Team KME – Gazmot Motorsport wystartuje na rajdach w Polsce i Europie. Będziemy aktywnie wspierać Automobilklub Łódzki i spotykać się z Wami na Motodromie w Łodzi! KME Autogas Systems to ciągły rozwój! Oszczędzaj paliwo, dbaj o portfel i planetę!

Lajkujcie, subskrybujcie i podróżujcie na gazie, bo to paliwo przyszłości !!!

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.