W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Ford Fiesta | LPG Majster S02E54
Ford Fiesta 8 gen

Ford Fiesta | LPG Majster S02E54

Dzisiaj nasz Doradca Techniczny Janusz Kosowski odpowie na pytanie: Jak silniki typu EcoBoost radzą sobie z instalacją KME DIRECT? Podczas przejażdżki z LPG Majstrem, Fordem Fiesta 8gen w modelu Fiesta Actve.

Debiutująca na rynku w 2017 roku Fiesta VIII generacji jest pod względem stylistycznym bezpośrednią kontynuacją swojej poprzedniczki. Ford Zaprojektował ten model przede wszystkim w nawiązaniu do wcześniej stosowanej koncepcji „kinetic design”. Podczas gdy wcześniej oferowano tylko jedną, tak teraz, po raz pierwszy w historii, model Fiesty oferowany jest w wersjach –luksusowej: Vignale oraz crossover: Active.

Warto zwrócić uwage, iż Fiesta VIII generacji jest od poprzednika jest o 71 mm dłuższa, 12 mm szersza, a jej rozstaw osi zwiększył się o 4 mm, co sprawia, że jej sylwetka jest bardziej dynamiczna. Rozstawy kół w fordzie również uległ zmianie. Zostały one poszerzone – przednie o 30 mm, tylne o 10 mm, co ma zapewnić większą stabilność na zakrętach. Zapowiedziano cztery wersje modelu – Titanium, luksusową Vignale, sportową ST-Line oraz dla lubiących bezdroża Active. Warto zwrócić uwagę, na duże zmiany, które dotknęły deskę rozdzielczą. Wyposażono ją w tablet systemu Sync 3 z ośmiocalowym ekranem. Z pewnością pozwoliło to zrezygnować z wielu przycisków obsługi systemu.

W samochodzie Janka warsztat zamontował kompletną instalacje LPG KME ze sterownikiem KME NEVO-SKY DIRECT, reduktorem TUR i wtryskiwaczami FENIX.

► Kanał KME:
https://YouTube.pl/KME_lpg
►Grupa na FB:
https://www.facebook.com/groups/1703916356578785