W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Ford Econoline – Polecany warsztat | LPG Majster S02E53
Ford Econoline

Ford Econoline – Polecany warsztat | LPG Majster S02E53

Ford Econoline po niespełna dwóch dekadach rynkowej obecności, w 1991 roku Ford ze względu na ten fakt, postanowił przedstawić zupełnie nową, czwartą generację rodziny dużych samochodów dostawczo-osobowych Econoline/Club Wagon.

Samochód przeszedł gruntowną metamorfozę pod kątem stylistycznym, zyskując nowocześniejszą, charakterystycznie zaokrągloną sylwetkę. Producent zadbał o lepszy rozkład mas, a także przestronniejsze, lepiej wykonane i lepiej wyciszone wnętrze.

Ważnym aspektem jest, iż firma zdecydowała się na zbudowanie wszystkich wariantów nadwoziowych Forda Econoline na jednolitym rozstawie osi i jednocześnie podwoziach o różnej długości, które przekładały się na pojemność przedziału transportowego w wersji dostawczej lub pasażerskiej w odmianie osobowej.

Mechanicy z GOMAR Motoryzacja postanowili zamontować w tym samochodzie kompletną instalację KME LPG. Reduktor GOLD GT i wtryskiwacze Fenix

Firma Gomar Motoryzacja jest serwisem samochodowym o profilu skierowanym głównie na naprawy elektroniki silnika, klimatyzacji samochodowych i instalacji gazowych LPG.

Montaż LPG odbywa się na 6 stanowiskach warsztatowych. Przeglądy LPG prowadzimy standardowe oraz rozbudowane o części obsługowe samochodu takie jak: filtry powietrza, paliwa, kabinowe, oleje, świece, przewody itd. Warto zauważyć iż na miejscu warsztat posiada kilka tysięcy pozycji eksploatacyjnych części zamiennych, co skraca czas wykonywanych usług.

Oczywiście, Gomar posiada osobne miejsce wypoczynku dla klientów czekających na wykonanie usług oraz samochód zastępczy. Kadra licząca 8 osób posiada bardzo wysokie kwalifikacje i ciągle poszerza wiedzę przez szkolenia branżowe.

Od roku 2012 warsztat prowadzi naprawy oraz montaż instalacji do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa w postaci lotnej i ciekłej.

GOMAR MOTORYZACJA:

►Adres

Polna 16, 98-100 Łask
Polska

►Telefon
•Tel. komórkowy:+48 603 918 716
•Tel. stacjonarny:+48 43 675 27 34

►E-mail

•E-mail: rlyzwa@poczta.onet.pl
•E-mail: gomar@onet.eu