W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Honda Civic | LPG MAJSTER S02E17

Honda Civic | LPG MAJSTER S02E17

Honda to Honda! To hasło znają wszyscy posiadacze pojazdów tej marki!

„Honda zasilana gazem LPG” To zdanie niektórym właścicielom tych samochodów nie mieści się w głowie. Jest też spora grupa, która zaufała doświadczonym specjalistom montującym instalacje LPG polskiej firmy KME.

Sterowniki KME z rodziny NEVO-SKY sprostają najbardziej wymagającym silnikom Hond, zarówno fabrycznych jak i po tuningu.

Najnowszym rozwiązaniem firmy KME do wtrysku pośredniego jest rodzina sterowników JET.

LINIA NEVO-SKY JET

Dedykowana jest do jednostek napędowych która jest wyposażona w pośredni wtrysk paliwa. Linia oparta jest na nowej platformie SKY dedykowanej do nowoczesnych jednostek napędowych. Linia sterowników NEVO-SKY JET obsługuje do 8 cyl. Oznacza to duże ułatwienie dla zakładów montujących, które będą mogły korzystać z jednego oprogramowania opartego na platformie SKY do wszystkich sterowników, które oferuje rodzina NEVO-SKY, zaliczamy do niej również
sterowniki DIRECT.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP, która w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Sterowniki JET
SYSTEM EKSPERCKI SKY

Rodzina NEVO-SKY, do której należny linia produktów JET współpracuje z oprogramowaniem NEVO-SKY, które zostało wyposażone w zaawansowany SYSTEM EKSPERCKI SKY służący do automatycznego wykrywania nieprawidłowości w ustawieniach i pracy systemu gazowego. System ten generuje  podpowiedzi/ostrzeżenia, sugeruje rozwiązania. Każdorazowe wystąpienie ostrzeżenia powoduje uruchomienie sygnalizacji dźwiękowej, tak by nie przeoczyć momentu pojawienia się udzielanej wskazówki. Z każdym wydaniem programu SYSTEM EKSPERCKI SKY ma rozszerzana bazę wiedzy, by pomagać w kalibracji aut.