W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Opel Astra 1.4T | LPG MAJSTER S02E18

Opel Astra 1.4T | LPG MAJSTER S02E18

Sam posiadałem Astrę Classic pierwszej generacji z instalacją KME BINGO. Astra nie był demonem prędkości, ale jeździła niezawodnie i ekonomicznie.

Na przestrzeni 25 lat silniki benzynowe zmieniły się bardzo, ale jedna rzecz pozostała tak jak dawniej. Właściciele Opli Astra niezmiennie chcą jeździć tanio!

W prezentowanym egzemplarzu pracuje kompletny system KME JET-ECO z linii NEVO-SKY JET

LINIA NEVO-SKY JET

Dedykowana jest do jednostek napędowych, która jest wyposażona w pośredni wtrysk paliwa. Linia oparta jest na nowej platformie SKY dedykowanej do nowoczesnych jednostek napędowych. Linia sterowników NEVO-SKY JET obsługuje do 8 cyl.

AUTO-SETUP w 5 krokach

Dla ułatwienia montażu i kalibracji sterowniki z rodziny NEVO-SKY posiadają funkcje AUTO-SETUP, która w prosty i szybki sposób pomaga w ustawieniu większości samochodów.

Sterowniki JET

Reduktor TUR, który pozwala na uzyskanie stabilnego ciśnienia LPG w pełnym zakresie mocy. W związku z tym zapewnia płynną i dynamiczną jazdę przy optymalnym zużyciu paliwa gazowego.

Osiągniecie tak dużej wydajności przy jego niewielkich rozmiarach uzyskano dzięki poprowadzeniu w nowy sposób kanałów po stronie wodnej oraz gazowej reduktora TUR 6. Dodatkowym atutem jest wprowadzenie zaworu regulacyjnego w postaci klapki.

wtryskiwacze FENIX charakteryzują się dużą stabilnością przepływu gazu. Cechuje je wysoka jakość wykonania, która gwarantuje rygorystyczna kontrola parametrów podczas produkcji i skrupulatny dobór wykorzystanych w niej materiałów.

Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach. Jest to szczególnie istotne dla systemów z bezpośrednim wtryskiem paliwa z uwagi na ich dynamikę pracy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości wtryskiwacza, firma KME, jako producent kompleksowych rozwiązań autogazu, wdrożyła odpowiednie mechanizmy kontroli parametrów i równocześnie zadbała o dobór odpowiednich materiałów.