W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Hyundai ix20 z kompletną instalacją LPG KME
Hyundai ix20

Hyundai ix20 z kompletną instalacją LPG KME

Hyundai ix20 to mały miejski sprytny mini van? TAK! Hyundai ix20 z kompletną instalacją LPG to ekonomiczny w jeździe samochód w którym zobaczycie nasze nowe rozwiązania. Koreańczyk jest bliźniaczym modelem z samochodem Kia Venga.

Produkcję rozpoczęto w roku 2010. Hyundai ix20 zastąpił w ofercie marki model Matrix. Auto zaprojektowano według „Fluidic Sculpture” (ang. „Płynna rzeźba”) – nowej filozofii stylistycznej Hyundaia. Został zbudowany na tej samej platformie podłogowej co Kia Cee’d.

Oczywiście samochód został wyposażony w kompletną instalację LPG której sercem jest nowy sterownik KME NEVO-SKY JET OBD MINI.
Ten sterownik obsługuje do 4 cylindrów, dzięki możliwości podłączenia do systemu diagnostyki komputera benzynowego mogą wyświetlać parametry z OBD m.in. korekty krótkoterminowe, długoterminowe oraz wypadkową tych korekt. Obsługują zaawansowane mechanizmy auto adaptacji OSA oraz posiadają zaawansowany tryb kasownika błędów OBD.

Reduktor TUR do systemów sekwencyjnego wtrysku gazu do silników o mocy do 150kW i Wtryskiwacze FENIX. Zaletą wtryskiwaczy FENIX jest ich szybkość oraz krótkie czasy stabilnego otwarcia. Charakteryzują się również dużą stabilnością przepływu gazu oraz precyzyjnym dawkowaniem w dynamicznych warunkach.

Na dodatek, w Hyundaiu założyliśmy innowacyjny panel sterowania KME DG8 Compact, który zaprojektowano do współpracy z systemami sekwencyjnego wtrysku gazu NEVO-SKY. Centralka jest najmniejszym urządzeniem w ofercie produktowej KME, co sprawia, że jej montaż jest wyjątkowo łatwy i wymaga niewielkiej ingerencji we wnętrze pojazdu.

Jeśli Chcecie założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.