W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Prawdziwy POTWÓR na LPG – F-250
Potwór f-250 na LPG

Prawdziwy POTWÓR na LPG – F-250

Ford F-150 Raptor wydaje się zbyt zwykły i nijaki, a także zbyt benzynowy? Właściciel zatem zainteresował się modelem F-250 Super Duty, przebudował go, a my założyliśmy do Niego instalację LPG.

Maciej Manejkowski przebudował Forda, przez co po montażu instalacji gazowej powstał Prawdziwy POTWÓR na LPG. Ogromny pojazd z poszerzonym i zmodyfikowanym zawieszeniem robi niesamowite wrażenie. Oklejenie przykuwa uwagę do tego stopnia, że mało kto odmawia zawieszenia wzroku na tej maszynie.

Tak duży samochód musi mieć mocny motor. Potwór F-250 na LPG może cieszyć się masywnym V8 o pojemności 6,2l i (od teraz) kompletną instalacją LPG KME.

Sercem instalacji jest niezawodny sterownik do wtrysku pośredniego – Sterownik JET EXPERT do silników z liczbą cylindrów do 8. Dwa potężne Reduktory GOLD GT do systemów sekwencyjnego wtrysku gazu do silników o mocy 250kW (340KM). Zasilany rurką miedzianą Cu o średnicy fi 8. Iglicowy zawór regulacyjny i zewnętrzny zawór bezpieczeństwa.

Jeśli Chcecie założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.