W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Jak oszczędna jest Skoda Kodiaq z 2022 z instalacją LPG
Skoda Kodiaq 2022

Jak oszczędna jest Skoda Kodiaq z 2022 z instalacją LPG

Skoda Kodiaq to jeden z najlepszych samochodów SUV na rynku, który zapewnia komfort, przestronność i niezawodność.
Jednym z sposobów na oszczędzenie na paliwie jest montaż instalacji LPG. W tym artykule przyjrzymy się korzyściom, jakie oferuje instalacja LPG w Skodzie Kodiaq. Przedstawimy również, jakie komponenty znajdują się w tym konkretnym modelu.

Skoda Kodiaq z 2022 roku została wyposażona w kompletną instalację KME. Sterownikiem który zawiaduje jednostką jest KME NEVO-SKY Direct model 2. Dzięki czterem precyzyjnym wtryskiwaczom FENIX i reduktorowi Silver S8 właściciel w przyszłości bez obaw może podnieść moc, bo i na to instalacja KME jest już przygotowana.

Największą korzyścią z instalacji LPG jest oczywiście oszczędność na paliwie. Cena LPG jest niższa niż benzyny lub oleju napędowego, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na dłuższą metę. Szacuje się, że koszt przejechania 100 km na LPG wynosi około połowy kosztu przejazdu na benzynie lub oleju napędowym.

Dodatkowo, LPG jest paliwem o wiele bardziej ekologicznym niż benzyna lub olej napędowy. Oznacza to, że instalacja LPG w Skodzie Kodiaq będzie miała pozytywny wpływ na środowisko. Emisja CO2 i innych substancji szkodliwych jest znacznie niższa w przypadku LPG niż w przypadku innych paliw. Skoda Kodiaq z silnikiem 1.5 TSI tak jak i poprzednie modele z silnikiem 1.5 posiada system wyłączających się dwóch cylindrów. Dzięki czemu spalanie jest jeszcze mniejsze i dzięki montażu instalacji gazowej możemy jeszcze bardziej obniżyć koszty eksploatacji samochodu.

Jeśli Chcecie założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.