W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Volkswagen Arteon 2.0 TSI na LPG? Jak najbardziej!
Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon 2.0 TSI na LPG? Jak najbardziej!

Volkswagen Arteon 2.0 190KM to zrównoważony rozwój i elegancja, zastępująca model Passata CC. Produkowany od 2017 roku, należący do segmentu E, ten flagowy model niemieckiej marki wyróżnia się nadwoziem typu fastback i bardzo agresywnym wyglądem. W tym artykule przyjrzymy się korzyściom, jakie oferuje instalacja LPG w Arteonie. Przedstawimy również, jakie komponenty znajdują się w tym konkretnym modelu.

Dzięki uprzejmości klienta warsztatu firmowego, prezentujemy Volkswagen Arteon z kompletną instalacją KME opartą na systemie NEVO-SKY.

Sterownik NEVO-SKY Direct 2 stanowi serce instalacji LPG w tym samochodzie. Cztery wtryskiwacze HAWK i Reduktor Silver S8 zapewniają zachowanie osiągów, umożliwiając jednocześnie korzystanie z taniej jazdy na LPG. Pojemny zbiornik umieszczony w kole zapasowym (67l brutto) pozwala na rzadkie wizyty na stacji.

Największą korzyścią z instalacji LPG jest oczywiście oszczędność na paliwie. Cena LPG jest niższa niż benzyny lub oleju napędowego, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na dłuższą metę. Szacuje się, że koszt przejechania 100 km na LPG wynosi około połowy kosztu przejazdu na benzynie lub oleju napędowym.

Dzięki systemowi NEVO-SKY Direct model 2,Volkswagen Arteon osiąga maksymalną wydajność przy minimalnym wpływie na środowisko.

Jeśli Chcecie założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.