W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Jak pracuje Wtrysk DUALny w Seacie Ateca?
Wtrysk DUALny w Seacie Ateca

Jak pracuje Wtrysk DUALny w Seacie Ateca?

Dzisiaj odpowiemy na pytanie: Jak pracuje wtrysk dualny w Seacie Ateca? Film o tym Seacie Ateca

Produkowany od roku 2016, kompaktowy crossover SUV był pierwszym w tej klasie modelem w historii Seata. Model Altea, którego Ateca zastąpił, był jeszcze rodzinnym MPV. Pierwowzorami koncepcyjnymi kompaktowego crossovera były prototypy z roku 2011 – IBX Concept, a potem z roku 2015 – 20V20 Concept oraz Leon Cross Sport.

Seat Ateca powstał na platformie podłogowej Volkswagen Gropu MQB Platform, tak jak m.in. inne crossovery w grupie VW – Volkswaqen Tiguan, Audi Q3 czy Skoda Kodiaq.

Dzisiaj skupimy się na tym jak dokładnie pracuje wtrysk dualny w Seacie Ateca. Kiedy samochód jeździ na bezpośrednim, kiedy na pośrednim wtrysku a kiedy jeździ na obu tych systemach? Dzisiaj podczas przejażdżki z laptopem na kolanach, dokładnie przyjrzymy się co dzieje się z systemem wtrysku podczas jazdy.

Pacjentem jest Seat Ateca z kompletna instalacją LPG

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.