W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Jak Ford Focus radzi sobie z Wtryskiem DUALnym?
Ford Focus Dual

Jak Ford Focus radzi sobie z Wtryskiem DUALnym?

Dzisiaj odpowiemy na pytanie: Jak Ford Focus radzi sobie z Wtryskiem DUALnym? Film o tym Fordzie Focusie

Ford Focus z 2018 roku z dualnym wtryskiem nie jest dla naszych inżynierów zaskoczeniem. 3 cylindrowy silnik w tym Fordzie okazuje się jednym z najciekawszych silników. Bardzo dobre połączenie wtrysku pośredniego i bezpośredniego sprawia, że ten silnik jest prawie idealny.

Podobny rodzaj wtrysku zastosowali inżynierowie z Mitsubishi. Razem z Robertem Łyżwą z Autoryzowanego warsztatu zrobiliśmy film o Mitsubishi Eclipse Cross.

Dzisiaj skupimy się na tym jak dokładnie pracuje wtrysk dualny w Focusie z 2018. Kiedy samochód jeździ na bezpośrednim, kiedy na pośrednim wtrysku a kiedy jeździ na obu tych systemach? Dzisiaj podczas przejażdżki z laptopem na kolanach, dokładnie przyjrzymy się co dzieje się z systemem wtrysku podczas jazdy.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.