W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Jeep Renegade – Technologia i wygoda na LPG
Jeep Renegade

Jeep Renegade – Technologia i wygoda na LPG

Jeep Renegade z 2018 roku to kompaktowy SUV, który łączy styl i funkcjonalność marki Jeep z nowoczesnymi technologiami i komfortem. My dorzuciliśmy do tego jeszcze oszczędność!

Jeep Renegade z 2018 roku z silnikiem 2.4L o mocy 185 KM to wszechstronny SUV, który sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i na bardziej wymagających szlakach terenowych. Oferuje znakomite osiągi, komfort jazdy oraz szeroką gamę nowoczesnych technologii, które sprawiają, że każda podróż staje się przyjemnością.

Kompletna instalacja LPG oparta o system KME NEVO-SKY JET OBD sprawia, że kierowca może być spokojny o swój portfel! Toroidalny wewnętrzny zbiornik gazu umieszczony w miejscu koła zapasowego w bagażniku, pozwala na przechowywanie gazu LPG w samochodzie, minimalizując tym samym utratę miejsca.

Reduktor Twin ogrzewa gaz aby nastąpiła przemiana stanu skupienia z płynnego w stan lotny. Tak, by ustabilizowało się ciśnienie do wartości, które będą optymalne dla silnika.

Zadbaj o swój pojazd, a on odwdzięczy Ci się dbając o twój portfel dzięki instalacji LPG!

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.