W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Lexus GS300 na DUALu?
Lexus GS300

Lexus GS300 na DUALu?

Limuzyna na wtrysku dualnym z LPG? Jasne! Lexus GS300 z kompletna instalacją LPG to połączenie ekonomii z luksusem. Lexus GS300 został zaprezentowany podczas New York International Auto Show 2011 Lexus zaprezentował prototyp o nazwie LF-Gh (Lexus Future Grand-Touring Hybrid). Samochód charakteryzował się dużym przednim grillem oraz całkowicie nowym wnętrzem z tradycyjnym zegarem.

Na kanale pojawi się cykl filmów o samochodach z wtryskiem dualnym, by przybliżyć Wam tą technologię. Serię zaczęliśmy Toyotą Corollą Cross Hybrid którą możesz zobaczyć na kanale TU

Czym zatem charakteryzuje się wtrysk dualny? To połączenie obu systemów wykorzystaniu ich charakterystyki.

W tym segmencie Lexus jeszcze nigdy nie był tak blisko niemieckiej trójki. Na dodatek my wyposażyliśmy go w kompletną instalację LPG firmy KME.

instalację LPG firmy KME.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.