W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Lexus RX300 na KME NEVO-SKY DUAL’u
Lexus RX300 Dual

Lexus RX300 na KME NEVO-SKY DUAL’u

Lexus RX300 na Dual’u?!Produkowany od 1998 r. Lexus RX jest luksusowym SUV-em (segment I, klasa premium).

My założyliśmy do tej, nowej konstrukcji kompletną instalację LPG. Sercem jest sterownik KME NEVO-SKY DUAL do wtrysku łączonego – pośredniego i bezpośredniego. Wtryskiwacze FENIX i Reduktor TUR charakteryzują się dużą stabilnością zarówno przepływu gazu jak i precyzyjnym dawkowaniem paliwa w dynamicznych warunkach.

Czym charakteryzuje się wtrysk dualny? To połączenie obu systemów wtrysku (Pośredni i bezpośredni) w który wyposażony jest Lexus RX300.
Bezpośredni wtrysk to układ, w którym dawka paliwa jest podawana przy pomocy wtryskiwacza (znajdującego się w cylindrze) bezpośrednio do komory spalania. Takie rozwiązanie umożliwia szybką wymianę mieszanki paliwowo-powietrznej nad tłokiem, a wtryskiwane paliwo znacząco obniża temperaturę w cylindrze. Paliwo o niskiej temperaturze chłodzi denko tłoka i ścianki cylindra, podnosząc jednocześnie stopień sprężania. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie znacznie większej wydajności jednostki napędowej bez ryzyka wystąpienia nieprawidłowego spalania paliwa, czyli spalania stukowego.
W przeciwieństwie do wtrysku bezpośredniego, wtrysk pośredni to wielopunktowy sekwencyjny wtrysk benzyny realizowany poprzez podawanie paliwa do kanałów dolotowych poszczególnych cylindrów w pobliżu głowicy i pracujących w niej zaworów dolotowych.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.