W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Lexus RX300 na gaz?! Czemu nie!
Lexus RX300

Lexus RX300 na gaz?! Czemu nie!

Lexus RX300 na gaz?! Czemu nie! Produkowany od 1998 r. Lexus RX jest luksusowym SUV-em (segment I, klasa premium). Jest też najpopularniejszym modelem w historii marki (2,2 mln sprzedanych aut) i zarazem najlepiej sprzedającym się autem w swojej klasie w Stanach Zjednoczonych.

Bazą pierwszej generacji modelu był prototyp SLV („Sport Luxury Vehicle”). Początkowo, w Kraju Kwitnącej Wiśni, samochód był oferowany jako Toyota Harrier i był powiązany pod względem technicznym z Toyotą RAV4.
Następne generacje Lexusa RX były już samodzielnymi konstrukcjami. Nazwa auta jest „skrótem” od „Radian Crossover” (gdzie „radiant” oznacza coś światłego , reprezentującego świetlaną przyszłość).

My założyliśmy do tej konstrukcji kompletną instalację LPG. Sercem jest sterownik KME NEVO-SKY DUAL do wtrysku łączonego – pośredniego i bezpośredniego. Wtryskiwacze FENIX i Reduktor TUR charakteryzują się dużą stabilnością zarówno przepływu gazu jak i precyzyjnym dawkowaniem paliwa w dynamicznych warunkach. Dzięki temu Lexus RX300 jest oszczędnym SUV-em z klasy premium.

Jeśli Chcesz założyć instalację LPG do Swojego samochodu? Zapraszamy na Stronę kme.eu do zakładki “Kontakt” i “Warsztaty partnerskie w Polsce“.