W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Marek Suder & Marcin Kowalik | LPG Majster S02E79

Marek Suder & Marcin Kowalik | LPG Majster S02E79

Marek Suder i Marcin Kowalik wygrywając Rajd Wisły zostali mistrzami Polski w klasyfikacji generalnej HRSMP , klasie FIA4J2 i klasyfikacji sponsorskiej Gazmot Motorsport. W dzisiejszym odcinku Marek przeprowadzi was przez cały sezon i opowie jak wyglądały rajdy z jego perspektywy.

Marek Suder startuje w Motul HRSMP nieprzerwanie od 2017 roku, czyli pierwszego sezonu, w którym historyczny cykl miał rangę mistrzostw kraju. Przez te lata stał się rozpoznawalną postacią polskich rajdów. Od wielu lat kultywuje pamięć o nieodżałowanych polskich rajdowych mistrzach, budując samochody rajdowe wzorowane na rajdówkach Mariana Bublewicza czy Janusza Kuliga.

“Ten sukces to nie dni, ale raczej lata, a na pewno pełne miesiące ciężkiej pracy. Mojej i mojego zespołu, a także wszystkich życzliwych nam ludzi…”

Na naszym kanale znaleźć możecie relacje z rajdów i nie tylko

Motorsport Factory in Gazmot

MOTORSPORT

Gazmot Motorsport zajmuje się kompleksową budową aut rajdowych. Głównie fordów. Przede wszystkim warsztat specjalizuje się w sportowych układach przeniesienia napędu.

Gazmot Motorsport, którego założycielem jest Marek Suder, powstał w 2017 roku. Jego celem, jest kultywowanie pamięci po legendarnym kierowcy Marianie Bublewiczu, wielokrotnym Rajdowym Mistrzu Polski i Wicemistrzu Europy z 1992 roku.