W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Mazda CX-3 | LPG Majster S03E30
Mazda CX-3

Mazda CX-3 | LPG Majster S03E30

Dzisiejszym bohaterem jest Mazda CX-3. Produkowana od roku 2015 Mazda CX-5 to przedstawiciel segmentu kompaktowych crossoverów. Model mazdy jest z segmentu I, lecz biorąc pod uwagę rozmiary najbliżej mu do segmentu B.

W katalogu aut sportowo-użytkowych Mazdy, „trójka” jest najmniejszym modelem, pozycjonowanym nieco poniżej większego CX-5, zapełnia lukę powstałą po rezygnacji marki z modelu Tribute w roku 2011. Model powstał na przeprojektowanej platformie podłogowej Mazda Skyactiv Plartform, zapożyczonej od modelu CX-5 i wykorzystanej w zbliżonej formie w Mazdzie 2, z którą zresztą CX-3 ma wiele wspólnych elementów.

Pod względem stylistycznym Ten model kontynuuje aktualną koncepcję Mazdy o nazwie Kodo.

W tym egzemplarzu zamontowaliśmy kompletną instalację LPG NEVO SKY DIRECT RL, Reduktor TUR i Wtryskiwacze FENIX. Na naszej stronie znajdziesz jeszcze Mazdę CX-5 i CX-9 które zostały zamontowane w Autoryzowanych Warsztatach. W sekcji “dla kierowcy” znajduje się MAPA WARSZTATÓW dzięki której znajdziesz zakład w swojej okolicy.