W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Merkur XR4Ti | LPG MAJSTER S02E60
Gazmot Motorsport 4

Merkur XR4Ti | LPG MAJSTER S02E60

GAZMOT MOTORSPORT, to zespół rajdowy, wraz z którym wspólnie postanowiliśmy stanąć do rywalizacji w Rajdowych Mistrzostwach Polski. O przebiegu rywalizacji z pewnością będziemy informować was na bieżąco, a tymczasem słów kilka o samochodzie który postał w fabryce Gazmotu.

Dzisiaj dowiecie co nie co o kultowym samochodzie którym kiedyś jeździł sam Colin McRae. Oczywiście to nie dokładnie ten sam model, ale Marek z chęcią przybliży wam wszystkie aspekty samochodu Merkur XR4Ti. Przede wszystkim samochód o którym mowa w filmie bazował na europejskiej wersji XR4i Forda Sierra. Merkur przechodził na potrzeby rynku północnoamerykańskiego liczne modyfikacje. W Gazmot Motorsport Factory powstała piękna rajdówka będąca protoplastą późniejszej Sierry Cosworth RS.

Więcej informacji o konkursie ogłoszonym przez Marka Sudera znajdziesz na początku NASTĘPNEGO FILMU z serii Motorsport Factory in Gazmot.
Do zobaczenia!