W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  AUTOGAZ CHOJNACKI – Polecany warsztat | LPG Majster S02E61
Autogaz Chojnacki

AUTOGAZ CHOJNACKI – Polecany warsztat | LPG Majster S02E61

AUTOGAZ CHOJNACKI to firma, świadcząca kompleksowe usługi związane z samochodowymi instalacjami gazowymi. Piotrek razem z załogą zajmuje się montażem i kalibracją instalacji gazowych oraz prowadzą profesjonalny serwis aut z instalacjami LPG. Warsztat zajmuje się zarówno montażem, drobnymi naprawami poszczególnych elementów instalacji auto LPG. Ofertę uzupełnia serwis klimatyzacji samochodowych oraz chiptunning, o którym więcej możesz dowiedzieć się z filmu.

Autogaz Chojnacki jest firmą skupiającą ludzi z pasją dla których samochody to coś więcej niż środek transportu. Do każdego z powierzonych nam samochodów podchodzimy indywidualnie. Serwis dba oto, aby każdy z klientów był zadowolony i pewny swojego auta.

Auta do których Piotrek razem z ekipą zakłada instalacje gazowe, są regulowane na profesjonalnej hamowni podwoziowej firmy V-TECH. Pozwala to perfekcyjne zestrojenie instalacji gazowej z samochodem tak, aby parametry pracy i osiągi były niemal identyczne, jak na benzynie. Po montażu i kalibracji na życzenie Klient otrzymuje wykres mocy i momentu obrotowego, zmierzonych na benzynie i na gazie.

Podczas gdy warsztat dokonuje montażu instalacji gazowej, klienci mogą spędzić czas w poczekalni. Usiąść przy kawie czy herbacie lub korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu bądź też przed TV.

►Adres

97-200 Tomaszów Mazowiecki
Kwiatkówka ul. Górna 52
woj. łódzkie

►Telefon
• 44 719 03 14
• 603 297 650

►E-mail

• automaxchojnacki@vp.pl

►Strona
• www.autogazkwiatkówka.pl