W czym możemy pomóc

Zapytaj nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: godziny otwarcia od 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Aleksandra 24/26/26G 93-418 Łódź icon_widget_image +48 (42) 611 00 26 icon_widget_image kme@kme.eu sprzedaz@kme.eu
Image Alt
  /  LPG MAJSTER   /  Mitsubishi Eclipse Cross | LPG Majster S03E44
Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross | LPG Majster S03E44

Mitsubishi Eclipse Cross to samochód osobowy typu SUV klasy kompaktowej, produkowany przez japoński koncern Mitsubishi Motors od 2018 roku.

Model Mitsubishi Eclipse Cross wyróżnia się sportową sylwetką SUV-a coupe. Jego zaletą są znakomite osiągi i wyjątkowa precyzja prowadzenia dzięki sztywnemu, choć komfortowemu zawieszeniu. Do napędu posłuży zupełnie nowy, turbodoładowany silnik benzynowy z podwójnym systemem wtryskowym o pojemności 1.5 litra.

By okiełznać taką jednostkę, potrzebny był system Master-Slave, który pozwala na podłączenie dwóch sterowników. W tym modelu sercem kompletnej instalacji KME jest Sterownik KME NEVO-SKY DIRECT i KME NEVO-SKY MAX. Reduktor TUR i wtryskiwacze HAWK świetnie radzą sobie z wtryskiem dualnym w tym modelu.

Instalację założył nasz Autoryzowany warsztat.
Film o warsztacie możesz znaleźć TU

Firma GOMAR MOTORYZACJA jest serwisem samochodowym o profilu skierowanym głównie na naprawy elektroniki silnika, klimatyzacji samochodowych i instalacji gazowych LPG.